Strona główna

          • W wakacyjnej atmosferze

            Dzisiejszy dzień przed zakończeniem roku szkolnego upłynął w radosnej i wakacyjnej atmosferze. Młodsi uczniowie uczestniczyli w grach, zabawach i wspólnych rozmowach, ciesząc się nadchodzącymi wakacjami. Wszyscy z uśmiechem i entuzjazmem poczuli już prawdziwy klimat letniego wypoczynku.

          • Z wizytą w Kiszonych Specjałach

            Tym razem górowską manufakturę Kiszone Specjały odwiedzili trzecioklasiści z SP3. To była niezwykła wycieczka połączona z degustacją. W pierwszej części uczniowie zapoznali się z asortymentem produktów tej firmy. Prowadzący spotkanie – p. Łukasz – przedstawił również walory kiszonek. Trzecioklasiści dowiedzieli się, gdzie i w jaki sposób można złożyć zamówienie, a następnie sami kompletowali produkty według wysłanej przez klienta listy zakupów. Niezwykłą atrakcją była degustacja kiszonek przeprowadzona na wzór koła fortuny. Uczeń po zakręceniu kołem jadł to, co wylosował. Na pożegnanie zrobione zostało pamiątkowe zdjęcie, a każdy uczeń dostał nietypowego lizaka, którym był kiszony ogórek nabity na patyk. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą lekcje zdrowego żywienia i przedsiębiorczości. Mamy nadzieję, że uczniowie wrócą do Kiszonych Specjałów na zakupy ze swoimi rodzicami.

          • Świetlicowy rejs pełen sukcesów!

            Tydzień przed zakończeniem roku szkolnego w świetlicy szkolnej odbyło się podsumowanie rocznej aktywności uczniów z klas I-VIII. Wielu świetliczaków z zaangażowaniem rozwijało swoje pasje plastyczne, techniczne, sportowe, przyrodnicze, brało udział w konkursach świetlicowych i wykazało się wysoką kulturą osobistą. Stąd też 42 uczniów miało przyjemność odebrać z rąk pań dyrektor Marioli Szurynowskiej i Anity Heinze- Kasprzak nagrody i gratulacje. A my z naszej strony życzymy Wam drodzy uczniowie udanego wypoczynku i wielu wspaniałych wakacyjnych przeżyć. Płyniemy ku przygodzie – jak wskazuje innowacyjna gazetka ze zdjęciami naszych uczniów i pedagogów przygotowana na zakończenie roku przez panią Joannę Kietlińską i Tomasza Wąchalskiego

          • Poznajemy pracę pszczelarza

            W środę - 17 czerwca w klasie 1 b odbyły się niezwykłe zajęcia, które poprowadzili niezwykli goście. Odwiedzili nas Rodzice Piotrusia, którzy hodują pszczoły. Mama przygotowała ciekawą prezentację multimedialną przeplataną prawdziwymi opowieściami o życiu i zwyczajach pszczół. Tata zaprezentował różne akcesoria, które ułatwiają pszczelarzom pracę przy wyjmowaniu miodu z ula. Wszyscy mogli obejrzeć pszczoły z bliska, zobaczyć Królową Matkę, trutnia i robotnice. Pierwszoklasiści z dużym zaciekawieniem słuchali naszych gości a następnie zadawali pytania, które ich nurtowały. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało mały słoiczek akacjowo – faceliowego miodu. Największą atrakcją była jego degustacja.

    • Biuletyn informacji publicznej
    • Godziny dzwonków

      Czwartek 25.06.2026
    • Galeria

      • brak danych