Strona główna
Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 odbędzie się 26.06.2026r. według następującego harmonogramu:
Klasy 1-3 - - na hali sportowej o godzinie 8.00
Klasy 4-8 - - na hali sportowej o godzinie 10.00
Po uroczystości na hali klasy idą do następujących sal :
1a – sala 18 ul. Poznańska 2a - p. Iwona Sawicka
W wakacyjnej atmosferze
1Dzisiejszy dzień przed zakończeniem roku szkolnego upłynął w radosnej i wakacyjnej atmosferze. Młodsi uczniowie uczestniczyli w grach, zabawach i wspólnych rozmowach, ciesząc się nadchodzącymi wakacjami. Wszyscy z uśmiechem i entuzjazmem poczuli już prawdziwy klimat letniego wypoczynku.
Z wizytą w Kiszonych Specjałach
Tym razem górowską manufakturę Kiszone Specjały odwiedzili trzecioklasiści z SP3. To była niezwykła wycieczka połączona z degustacją. W pierwszej części uczniowie zapoznali się z asortymentem produktów tej firmy. Prowadzący spotkanie – p. Łukasz – przedstawił również walory kiszonek. Trzecioklasiści dowiedzieli się, gdzie i w jaki sposób można złożyć zamówienie, a następnie sami kompletowali produkty według wysłanej przez klienta listy zakupów. Niezwykłą atrakcją była degustacja kiszonek przeprowadzona na wzór koła fortuny. Uczeń po zakręceniu kołem jadł to, co wylosował. Na pożegnanie zrobione zostało pamiątkowe zdjęcie, a każdy uczeń dostał nietypowego lizaka, którym był kiszony ogórek nabity na patyk. Serdecznie dziękujemy za wspaniałą lekcje zdrowego żywienia i przedsiębiorczości. Mamy nadzieję, że uczniowie wrócą do Kiszonych Specjałów na zakupy ze swoimi rodzicami.
VI edycja Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Kreatywne prace plastyczne”

Uczniowie klasy 2c w roku szkolnym 2025/2026 brali udział w VI edycji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Kreatywne prace plastyczne”. Pod kierunkiem wychowawczyni wykonywali prace plastyczne, które następnie były przesyłane organizatorowi. Po wykonaniu obowiązkowych zadań klasa otrzymała certyfikat. Wychowankom gratulujemy kreatywności i twórczego działania oraz zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach projektu.
Świetlicowy rejs pełen sukcesów!
4Tydzień przed zakończeniem roku szkolnego w świetlicy szkolnej odbyło się podsumowanie rocznej aktywności uczniów z klas I-VIII. Wielu świetliczaków z zaangażowaniem rozwijało swoje pasje plastyczne, techniczne, sportowe, przyrodnicze, brało udział w konkursach świetlicowych i wykazało się wysoką kulturą osobistą. Stąd też 42 uczniów miało przyjemność odebrać z rąk pań dyrektor Marioli Szurynowskiej i Anity Heinze- Kasprzak nagrody i gratulacje. A my z naszej strony życzymy Wam drodzy uczniowie udanego wypoczynku i wielu wspaniałych wakacyjnych przeżyć. Płyniemy ku przygodzie – jak wskazuje innowacyjna gazetka ze zdjęciami naszych uczniów i pedagogów przygotowana na zakończenie roku przez panią Joannę Kietlińską i Tomasza Wąchalskiego
Zaproszenie
Serdecznie zapraszamy rodziców naszych przyszłych pierwszoklasistów

Poznajemy pracę pszczelarza
5W środę - 17 czerwca w klasie 1 b odbyły się niezwykłe zajęcia, które poprowadzili niezwykli goście. Odwiedzili nas Rodzice Piotrusia, którzy hodują pszczoły. Mama przygotowała ciekawą prezentację multimedialną przeplataną prawdziwymi opowieściami o życiu i zwyczajach pszczół. Tata zaprezentował różne akcesoria, które ułatwiają pszczelarzom pracę przy wyjmowaniu miodu z ula. Wszyscy mogli obejrzeć pszczoły z bliska, zobaczyć Królową Matkę, trutnia i robotnice. Pierwszoklasiści z dużym zaciekawieniem słuchali naszych gości a następnie zadawali pytania, które ich nurtowały. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało mały słoiczek akacjowo – faceliowego miodu. Największą atrakcją była jego degustacja.
Godziny dzwonków
Czwartek 25.06.2026Galeria
- brak danych


